Aktualności
Pary Młode o Animatorach
„Wszystkie dzieci były zachwycone zabawami, nie odstępowały animatorek nawet na krok, przez całe wesele.”

Kasia i Adam

„Pomysł na wesele z animatorem trafiony w dziesiątkę, Panie mają o wiele więcej niż sto pomysłów na minutę i genialne podejście do dzieci.”

Ewelina i Maciej

więcej

Dzieci o ślubie

Posłuchaj: co to jest ślub? - według dzieci

Partnerzy

PYTANIA

Najczęściej zadawane pytania:

KIEDY NALEŻY ZAREZERWOWAĆ TERMIN?
Terminy letnie, świąteczne, długich weekendów z uwagi na duże zainteresowanie należy zarezerwować z większym wyprzedzeniem tj. około 3 miesięcy wcześniej. Zdarza się też tak, że Młode Pary już z rocznym wyprzedzeniem, z wstępną rezerwacją sali rezerwują również opiekunka dziecinaweselu.pl. W przypadku długoterminowych rezerwacji (np. rocznych) pobieramy zaliczkę w wysokości 20% wartości. Terminy weekendowe, wesel czwartkowych czy piątkowych: należy zamawiać z 1-miesięcznym wyprzedzeniem. Wszystko zależy od tego kiedy otrzymają Państwo informacje o tym ilu gości z dziećmi potwierdziło przybycie na ślub.

JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN?
Skontaktuj się z nami telefoniczne lub mailowo. Dane do kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt. Po otrzymaniu zapytania skontaktujemy się z Państwem, by móc dobrać odpowiednio ofertę zabaw zgodnie z Państwa preferencjami oraz przedstawić propozycję cenową.

JAKI JEST ZAZWYCZAJ SCENARIUSZ?
Opiekuni przyjeżdżają pól godziny przed umówionym czasem. Potrzebują miejsca gdzie mogą się przebrać oraz przygotować zabawki. Bawimy się z dziećmi przez określony wcześniej czas. Zwykle przed weselem wspólnie ustalamy pakiet zabaw dostosowany do warunków i miejsca w którym organizowane jest wesele.

O KTÓREJ GODZINIE POWINNI PRZYJECHAĆ ANIMATORZY?
Odpowiedź postaramy się zobrazować przykładem. Państwo Młodzi Ślub w kościele planują na 16:00, tradycyjna ceremonia trwa około godziny, zakończona jest życzeniami Gości, które zależnie od liczby zgromadzonych trwają od 10 do 40 minut. Młodzi na salę przybywają między 17:30 a 18:00. Goście wznoszą pierwszy toast, otrzymują poczęstunek po którym następuje pierwszy taniec-chętnie obserwowany przez wszystkich. Zwykle czas od przybycia na salę do zakończenia pierwszego tańca- trwa to około 40 do 60 minut. Czas ten jest dla dzieci momentem do przystosowania się do nowego miejsca. Zwykle po takiej pierwszej adaptacji czuja się oswojone z otoczeniem. Gotowe na nowe niespodzianki i zabawę. To jest też moment kiedy dorośli wychodzą po raz pierwszy na parkiet. Najbardziej sprawdza się model gdy opiekuni są do dyspozycji dzieci zaraz po pierwszym tańcu. W sytuacji jeśli Państwo Młodzi decydują się na osobny stół dla dzieci- co jest najkorzystniejszym rozwiązaniem- dobrze jest jeśli opiekun jest już na miejscu w chwili przybycia Młodych na salę. Wówczas przejmuje opiekę na dziećmi, koordynuje jedzenie posiłku, razem z dziećmi ogląda pierwszy taniec i zajmuje dzieci przez ustalony czas.

OD CZEGO ZALEŻY KWOTA USŁUGI?
Przede wszystkim od czasu na jaki chcą Państwo zapewnić opiekę dzieciom podczas wesela, czy to będą 2-3 a może 4 godziny i od liczby dzieci. Czy mają Państwo życzenie, żeby dzieciom były wręczone jakieś ustalone upominki np: fantazyjnie zapakowane słodycze lub zestawy baniek mydlanych itp. Czy chcą Państwo abyśmy zaaranżowali stół ze słodkościami dla młodych Gości. Na cenę też ma wpływ lokalizacja wesela, jeśli wesele jest poza Wrocławiem czy Środą Śląską doliczamy koszt dojazdu zależny od liczby kilometrów – przy bardzo odległościach powyżej 30km od strefy ww. lokalizacji. Jest to kwestia do ustalenia.

JAKIE WARUNKI MUSI SPEŁNIĆ SALA WESELNA, ŻEBY ANIMATOR DZIECINAWESELU.PL MÓGŁ PROWADZIĆ ZABAWY?
Dobrze jeśli sala poza główną salą (taneczną/jadalną) ma wydzieloną osobne miejsce, salkę mniejszą, hol-który nie jest głównym przejściem, pokój czy antresole, gdzie dzieci mogą swobodnie się bawić. W sytuacji jeśli takiej odosobnionej przestrzeni nie ma, dobrze jeśli na sali głównej jest chociaż wydzielony stół dla dzieci. Zwykle przed weselem nasi opiekunowie sprawdzają miejsce gdzie ma być wesele przekazując Państwu informacje jakie rozwiązania proponują.

Z JAKICH OPCJI DODATKOWYCH MOŻEMY SKORZYSTAĆ?
Poza zabawami i grami, możliwe jest zlecenie wykonania aranżacji stołu ze słodkościami. Proponujemy również wieczorną opiekę połączoną z czytaniem lub oglądaniem bajek (jeśli organizator udostępnia TV) zakończoną układaniem dzieci do snu w miejscu wskazanym przez organizatora czy Młodą Parę np.: pokoju gościnnym. Możemy pozostać z dziećmi do czasu kiedy rodzice odbiorą dzieci. Rozwiązanie to jest praktykowane najczęściej jeśli wesele organizowane jest w miejscu gdzie są miejsca noclegowe.

CO W SYTUCAJI JEŚLI SIĘ ROZMYŚLIMY, ZREZYGNUJEMY Z ORGANIZACJI WESELA?
W takich przypadkach prosimy o kontakt z informacją o Państwa decyzji, najpóźniej do 7 dni przed planowaną datą wesela.

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na interesujące Was pytania prosimy o kontakt.