Aktualności
Pary Młode o Animatorach
„Wszystkie dzieci były zachwycone zabawami, nie odstępowały animatorek nawet na krok, przez całe wesele.”

Kasia i Adam

„Pomysł na wesele z animatorem trafiony w dziesiątkę, Panie mają o wiele więcej niż sto pomysłów na minutę i genialne podejście do dzieci.”

Ewelina i Maciej

więcej

Dzieci o ślubie

Posłuchaj: co to jest ślub? - według dzieci

Partnerzy

WSKAZÓWKI

Wskazówki dla Par Młodych zapraszających dzieci na wesele:

Zniżki dla dzieci. Przed podaniem organizatorowi ostatecznej liczby Gości, którzy przybędą na Wasze wesele, zapytaj o stawkę za udział dzieci- zwykle jest to 50% ceny (większość sal weselnych nie wlicza w koszta dzieci do lat 3-5, a dzieciom powyżej tego wieku do 12 lat przysługuje 50% rabat)

Dzieci przy stole. Zaplanuj rozsadzenie gości przy stołach; Zastanów się czy chcesz posadzić dzieci razem z rodzicami, czy może przy osobnym dziecięcym stoliku z osobnym menu (np.: frytki, kuleczki ziemniaczane, kurczak, paluszki rybne, kotleciki drobiowe, owocowe soki oraz lody)

Krzesełka do karmienia Gdy zapraszacie Gości z dziećmi poniżej 3 lat, warto zapytać właścicieli lokalu, czy dysponują krzesełkami do karmienia –przystosowanymi do najmłodszych.

Obrączki i welon niesione przez dzieci. Zaprzyjaźnione dzieci możesz poprosić o pomoc np.: chłopczyk może nieść przed Parą Młodą obrączki, a dziewczynka rozrzucać płatki róż czy trzymać welon.

Obsypani na słodko. Możecie poprosić świadków, żeby wręczyli dzieciom kolorowe konfetti lub cukierki do rozsypania – zamiast ryżu czy monet, mali pomocnicy z chęcią pomogą zbierać Wam słodkie niespodzianki.

Kotyliony. Pomysłem na odróżnienie dzieci na weselu są kotyliony wykonywane specjalnie dla dzieci- jest to ciekawe rozwiązanie jeśli w ogóle decydujesz się na kotyliony dla dzieci.

Młode mamy na weselu. Jeśli wśród Gości znajdą się młode mamy, zadbajmy o to, by miały gdzie przewinąć malucha. Zapytajmy też o pomieszczenie, w którym będą mogły spokojnie nakarmić dziecko.

Animator. Warto, abyście wcześniej powiadomili rodziców o planie wynajęcia animatora

Słodycze. Dla najmłodszych weselników można przygotować efektownie opakowane słodycze, na przykład w formie kolorowych, słodkich bukietów czy papierowych rożków

Miejsce do spania. Żaden rodzic raczej nie będzie zwolennikiem położenia swojego dziecka samego w samochodzie pozostawionym przed lokalem, dlatego dobrze poruszyć z organizatorem temat czy będzie możliwość zorganizowania miejsca odpoczynku dla najmłodszych